PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=151012}
6,6 2 130
ocen
6,6 10 1 2130
Saekjeuk shigong
powrót do forum filmu Saekjeuk shigong

Spojlery!


Film ogólnie nie jest wysokich lotów, zapowiada się ciekawie ale później jest coraz gorzej a największy bezsens to motyw aborcji który pasuje do tego filmu jak pięsc do oka. W połowie filmu przestałem rozróżniac bohaterow zabrakło jakis charakterystycznych postaci które urozmaicilyby film. Motyw ktory najbardziej zapadl mi w pamieci to motyw "jajecznicy" ktory zostal bardzo fajnie pokazany i jako ze mam zryte poczucie humoru podobał mi sie i oczekiwalem podobnych klimatow przez caly film i bardzo sie zawiodlem bo zamiast zwariowanej komedii dostalem jakiegos niby dramatycznego gniota. Filmu nie ratuja nawet skapo odziane azjatki. Moja ocena : 3/10
+ scena z jajecznica

- fabula
- postacie
- i duzo duzo innych

tomach

Obejrzałem film z polecenia.Zapowiadał się ciekawie.Ale gdzieś od połowy zaczął nieco zamulać.I dodatkowo to zmieszanie gatunków.Pół filmu zboczona komedia, a druga coś niby dramat.Powinien być cały ten film jak pierwsza połowa.

jezi86

Jeżeli podobał Ci się ten skrajnie durny film, a jeszcze do tego scena z "jajecznicą" to nie tylko masz zryte poczucie humoru, ale masz ogólnie coś z głową.
Zastanawia mnie tylko czy Koreańce nie mają w swoim repertuarze jakichś naprawdę zabawnych komedyjek, nie przekraczających dobrego smaku, które mogliby puścić do szerszego obrotu. A to jest film dla kompletnych baranów. Nawet go nie ocenię, bo 0/10 tu nie można dać, a 1/10 to za dużo.

Jack_Holborn

Dobra była scena jak ci kolesie po pijaku chcieli dobrać się do maniurek ale coś mi nie szło.Lubie zboczone i czarne poczucie humoru.Nikomu nic złego tym nie robie. Fajnie że ty jesteś ustabilizowanym emocjonalnie świadomym siebie człowiekiem z trzeźwo patrzącym na świat który potrafi wpoić prawidłowe wzorce moralne przyszłemu pokoleniu młodych polaków.

Jack_Holborn

Nie nazywaj nikogo baranem, tylko dlatego, że komuś się podoba film, którego Ty nie lubisz. Wyszło, że sam jesteś baranem i do tego zrytym ignorantem. Mamusia Cię nie nauczyła, że o gustach się nie dyskutuje?

Jack_Holborn

Film mi sie podoba, mam boskie poczucie humoru i na glowe tez nie narzekam. A krytyke najlepiej zaczac od samokrytyki, ktorej chyba Ciebie nikt nie nauczyl :)

Jack_Holborn

no totalne dno

jak tu już ktoś wspomniał..

zaskakujące wnioski wysnuwasz z oceny 3/10...

galopujacy_jelen

aha co bierzesz? może da radę jakoś tobie pomóc

ocenił(a) film na 7
tomach

Jak dla mnie jest lepszy od 2 . Mi się podobał.

tomach

"W połowie filmu przestałem rozróżniac bohaterow zabrakło jakis charakterystycznych postaci które urozmaicilyby film. "

sam se przeczysz no ale cóz z tego co mneimam jesteś polakiem a więc nie jest mi to obce [ mieszkam wśród nich]

więc nie dość ?! że nie ogarniasz to jeszcze chciałbyś hc arakterystyczne postaci o ile się nie mylę to takie były, ale skoro nie ogarnąłeś to nie wywęszyłeś..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones