Chris KleinI

Frederick Christophe Klein

7,0
3 893 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Klein

jego gra mnie drażni i to bardzo oby mniej takich jak on :/

parker

amen bracie, mnie tez drazni kiedy tylko widze go na ekranie

parker

Mnie też strasznie denerwuje, do tego ma krzywy ryj, nie wiem co w nim takiego ładnego:/, a jego aktorstwo... bez komentarza.

Gold_Fish

popieram!!! Koleś jest beznadziejny!!! Zawsze gra takich zawstydzonych dupków! Żałosny jest facet!! Zagrał w kilku fajnych filmach lecz on był ich najgorszą częścią!! Słaby jest jako aktor 2/10

parker

mnie tez drazni ;/, aktorstwa nie ocenie, bo sie na tym nie znam, ale mnie nie powalil na kolana
ciekawe czemu ma srednia ponad 8, kiedy Tom Cruise ma 7 z hakiem ;/
widac, ze tylko wyglad sie liczy, chociaz Tom o wiele bardziej mi sie podoba

parker

Ile macie lat ? 14/15/16 ? Bo więcej wam nie dam. Tylko dzieci mogą wypisywać takie bzdety, jechać po kimś ale nie przedstawiając ŻADNYCH argumentów na poparcie swoich słów.Najbardziej podobały mi sie zdania że ma "krzywy ryj" i "zawsze gra zawstydzonych dupków" buahahahhahahahahhahahahahahahahhahah czasem filmweb jest lepszy od jeomonstera. Aktor gra taką rolę jaką da mu reżyser, poza tym chyba nie oglądałeś z nim wszytskich filmów znawco.

FuckYea

Polecam obejrzeć "Street Fighter - Legend of Chun Li" i jeżeli po tym filmie nadal będziesz uważać że to dobry aktor to będzie to znak dla mnie że już dawno zamieniłeś się z ch*jem na rozumy i że termin "ptasi móżdżek" zyskał właśnie nowe znaczenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones