Tara Reid

Tara Donna Reid

6,5
6 044 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tara Reid

...niestety moim zdaniem żadna z niej aktorka.
jakkolwiek uważałabym, że jest sympatyczna, jej nazwisko skutecznie mnie odstrasza od oglądania produkcji firmowanych nim.

idottin

dokładnie :)

użytkownik usunięty
roksia_23

zazdroscicie polskie pipy i tyle ;).

wow co za kultura :)
jeśli to zazdrość to czemu są aktorki, które podziwiamy i się nam podobają? ;p

użytkownik usunięty
roksia_23

kobiety maja to do siebie, ze podziwiaja inne pod warunkiem, ze nie czuja sie od nich gorsze. Jak dziewczyny maja idolki pokroju "majki", to nic dziwnego, bo za takimi pipami jak majka faceci nie szaleja, a znowu Tara jest wspaniala - to wzbudza babska zazdrosc, bo malo ktora podoba sie tak, jak ona - a zwlaszcza polskie pipy nigdy nie beda takie fajne, jak Amerykanskie przebojowe dziewczyny ;). Mowi ci to facet, ktory 4dni temu wrocil z UK i jakos nie podziela zdania "najfajniejsze sa polskie dziewczyny" ;) Bo moim zdaniem tak mowia wiesniaki, ktorzy innych dziewczyn nie widzieli, bo polki, ukrainki, rusalki itd, to najgorsze wiesniary swiata. Jak wrocilem do polandu (idealizujac sobie polske), to bylem w szoku jakie tu dziewczyny sa stosunkowo rozlazle, bez klasy i takie... ciemne. Moja zona na pewno nie bedzie polska pipa :p

majka? O.o hahhahahhahahaha mówię o kobietach typy Angelina Jolie czy Jessica Alba. i innych (zagranicznych) aktorkach. każdy ma swój gust, ale na ulicy moim zdaniem (żeby nie przesadzić) co 4/5 dziewczyna jest ładniejsza od Tary. Byłam w różnych miejscach na świecie i uważam, że wszędzie są kobiety ładne i brzydkie. Wszędzie są za grube i za chude. Polki również są piękne, choć oczywiście nie wszystkie. tak samo jak za granicą. Warto zauważyć, że akurat w Polsce jest tak, że sławne kobiety są zwykle paskudne, a te piękne to zwykłe dziewczyny. no i nie musisz aż tak uogólniać, bo to trochę przykre co mówisz, a wcale nie do końca prawdziwe. :P

Gra aktorska słaba. Widziałem ją w paru filmach i niestety ale nie powala :/
co do postów o polskich kobietach, zero kultury wypowiedzi, więc nie komentuję

Ładna to ona jest, ale znam kilka, jeżeli nie kilkanaście Polek w okolicy gdzie mieszkam ładniejszych od niej. (Nawiasem mówiąc Pan roadster_driver pewnie przy jej zdjęciu wieczorami robi sobie dobrze) Pozdro:)

idottin

Według mnie problem tkwi w złym doborze ról...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones