Tara Reid

Tara Donna Reid

6,5
6 045 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tara Reid

Niech mi ktoś odpowie, skąd te rozstępy i blizny były u niej. Myślałem, ze miała dziecko, a nic nie pisze na ten temat. Poza tym, wszyscy ją tak komentują, obrażają, jak by była pępkiem świata i jakby nie wiadomo jak brzydka, a jest dużo kobiet, które wyglądają dużo gorzej po operacjach plastycznych i są dużo brzydsze jeszcze kobiety. Dla mnie to ona nie wygląda źle, co najmniej dobrze. Owszem, była piękną kobietą, ale dzisiaj nie wygląda tak strasznie.

frycio80

Z tego co kiedyś czytałem, to troszke brzuch jej urosł od alkoholu (choc myslalem, że miesen piwny jest tylko u facetow), bo podobno lubila pic duzo i czesto. W koncu zrobila sobie odsysanie tłuszczu, po tym miala pomarszczona zwisajaca skore w okolicach brzucha, ale chyba jej ta skore usunieto chirurgicznie. Juz sam dokladnie nie pamietam bo dano temu o tym czytalem.

Pijany_Mistrz

A ja czytałem, ze miała kompleks, bo faceci nie mieli jak uprawiać z nią seks, ale sam już nie wiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones