Tara Reid

Tara Donna Reid

6,5
6 049 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tara Reid

Ostatnio wyskoczylo mi gdzies jej aktualne zdjecie, gdyby nie podpis z nazwiskiem to nigdy bym nie zgadla, ze to ona. Pamietam ja z "Van Wilder", "Just Visiting" albo "My Boss's Daughter". Taka sliczna dziewczyna byla, a teraz nie wyglada na 42 lata, ktore ma ale na ponad 60. Operacje plastyczne twarzy i biustu sa strasznie widoczne, anoreksja i solarium tez zrobily swoje. Ludzie potraktujcie to jako przestroge, ze lepiej byc zwyczajnym albo ladnym niz sie na sile upiekszac bo kiedys to wyjdzie i bedzie jeszcze gorzej.

keteek

To jest niesamowite jak się zeszpeciła. W wymienionych przez Ciebie filmach wyglądała świetnie. Świeża, dziewczęca, piękne oczy i uśmiech. Najpierw zdeformowały sobie ciało. Pamietam jak na ekrany wszedł film „American Pie Reunion” i ludzie pisali jak bardzo się zmieniła i zbrzydła. A najgorsze jest to że w tamtym filmie i w „Rekinado” wyglądała jeszcze całkiem niezle. Teraz to jest wrak człowieka a nie ma jeszcze 50lat. Chuda, powykrzywiana, Krzywe nóżki jak zapałki, zwisające sylikonowe cycki i całkiem inna twarz. W dodatku z uporem maniaka szpeci się okropnym ostrym makijazem - mocno podkreślone czarne oko i jaskrawo różowa szminka (takie połączenie nie ma prawa wyglądać dobrze). Ponadto zawsze jak oglądam jakiś wywiad z Jej udziałem to mam wrażenie że ona straciła kontakt z rzeczywistością. Mówi tak jakby była ledwo żywa. W życiu bym nie powiedział że tak fatalnie skończy na starsze lata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones