PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852949}

Słodkie magnolie

Sweet Magnolias
6,4 4 091
ocen
6,4 10 1 4091
Słodkie magnolie
powrót do forum serialu Słodkie magnolie

Tak się leja że z trudem doczyscilam ekran.
Na plus serialowi: twórcom udało się zmieścić rekordowa ilość mądrości życiowych ala Cohello na klatke filmowa.
Wielki minus: od pewnego czasu obserwuje zatrważająa promocje picia alkoholu przez kobiety w produkcjach netflix. To kolejny taki przyklad, panie niby takie religijne, modlitwy non stop A tu co się nie dzieje walą drinie. Każde spotkanie, a mam wrażenie że spotykaja sie codziennie, spędzają z kieliszkiem wielkości miski w dloni,. Czy się dzieje coś smutnego, wesołego czy tragicznego zaraz zaiwaniaja po flaszkę. Taka propaganda usprawiedliwia picie kobiet, ktore jest nagminne i wielkim problemem.

ocenił(a) serial na 4
binabal

Ale świętej maryhy nie pali nikt. A to też standard w ich filmach.

ocenił(a) serial na 4
binabal

Pierwsza część Twojej wypowiedzi w punkt- zgadzam się w całej rozciągłości ale czemu czepiasz się tylko promocji picia wśród kobiet? Jak chłop chla jak połowa Polaków to już dobrze?

binabal

Sama nie piję, bo nie lubię, ale jakoś tego picia tutaj nie uważam za coś zdrożnego. Ta margarita ma tutaj bardziej wymiar "babskiego wieczoru", tak jak przy męskim występuje piwo. Utarty jakiś schemat i znak rozpoznawczy (w filmie oczywiście, nie twierdzę, że bez tego nie można). Przecież one sączą jeden kieliszek w tych scenach cały wieczór, siedzą przy jakiś łakociach. Wieczory mają raz w tygodniu więc bez przesady, że aż tak cały czas. A sam wątek to dla mnie taki znak rozpoznawczy, a nie promocja picia.

ocenił(a) serial na 2
binabal

Serial dla mnie nie do zniesienia. Naprawdę niestrawny przez te "życiowe mądrości" i prostackie teksty w stylu "jednorożec z sześciopakiem". Aktorstwo do tego kuleje bardzo. Słodycz magnolii do porzygu. I zgadzam się się, że ta afirmacja chlania to już przesada. Jak one w ogóle funkcjonują? Ale to akurat można zarzucić wielu produkcjom z ostatnich lat - gdzie nie spojrzysz,
tam jakiś alkohol, kieliszek w łapce musi być.

ocenił(a) serial na 6
binabal

Mnie bardziej irytują " kreacje" bohaterek, te ich falbanki, rękawki z bufkami, kwiatuszkowe sukienki...są okropne i brzydkie.

jadwiga_kornas

Nierzeczywiste miasteczko, nierzeczywiste stroje. Mnie bardziej rażą infantylne teksty niż stroje i margarita, po których czasem przeszywa mnie dreszczyk żenady, ale serial z tych przyjemnych, mało realnych, taki kontent. Podobny klimacik miasteczka był w Doktor Hart.

ocenił(a) serial na 6
filmozer

Zgadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones